بلوک سیمانی ته باز ۲۰*۲۰*۴۰ که فقط یک مدل و یک سایز دارد؛ معمولاً جزء پرفروش ترین نوع از بلوک های سیمانی سنگین می باشد. تمامی بلوک های تولید شده در مجتمع تولیدی شهر کول به صورت سبک و یا سنگین همگی ته بسته هستند و به جهت دیوار چینی کاربرد دارد؛ اما فقط یک سایز از بلوک سیمانی موجود است که به صورت دو سر باز تولید میشود؛ در ادامه پیرامون این نوع از بلوک سیمانی و ابعاد دقیق آن محل کاربرد و همچنین تعداد آن در خاور نیسان و کامیون ها سخن خواهیم. گفت با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان ۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴

ابعاد بلوک سیمانی ته باز

بلوک سیمانی دو سر باز دارای طول ۴۰ سانت ؛ ارتفاع ۲۰ سانت ؛ عرض ۲۰ سانت می باشد و  دو سر آن باز می باشد. هر ۱۳ عدد آن یک متر طول دیوار چینی را اجرا می کند و به بلوک سیمانی دو سرباز نیز در بازار معروف میباشد. ضخامت جدار هر عدد بلوک سیمانی ۲۰ تقریباً بین ۲۷ الی ۳۰ میلی متر می باشد . این موضوع سبب مقاومت هر چی بیشتر این نوع از بلوک سنگین میباشد.

متریال اولیه تولید بلوک سیمانی ته باز شامل:  سیمان تیپ ۲  و ماسه ۰۶ و آب می باشد که با مخلوط شدن این سه ماده با یکدیگر در میکسر های تولید بتن و قرار دادن در قالب های دستگاه های تولید بلوک به صورت تمام اتوماتیک تولید می شود؛ سبب می شود مقاومت بلوک سنگین از قبل نیز بیشتر شده و بدون هیچ شکستگی و یا ترک به مشتریان عزیز تحویل داده شود.

مشاوره رایگان ۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴

کاربرد بلوک سیمانی دو سرباز

بلوک سیمانی ته باز ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ معمولاً در داخل چاه ها کاربرد دارد؛ این نوع از بلوک سیمانی به جهت آن که آب می تواند از داخل آن رد شود در داخل چاه کاربرد بیشتری دارد. همچنین برای دیوار چینی استخر ها نیز از همین نوع از بلوک سیمانی استفاده می‌کنند؛ تا در داخل آن ملات ریخته و به کمک میلگرد آن را مسلح سازی نموده و سپس در داخل آن بتن بریزند. این موضوع سبب می‌شود تا دیواری کاملا بتنی و قوی اجرا شود. در داخل چاه های فاضلاب نیز بلوک سیمانی ته باز ۲۰ معمولاً با کول انباری دو تیکه ۹۰ کاربرد دارد و سبب می شود تا ارتفاع ۱۴۰ سانتی متر دیوار چینی شده و بعد از آن به صورت محرابی با کول دو تیکه انباری ۹۰ چاه ؛ کول گذاری شود.

بلوک سیمانی ته باز ۲۰*۲۰*۴۰
بلوک سیمانی ته باز ۲۰*۲۰*۴۰
کول انباری دو تیکه
کول انباری دو تیکه ۹۰
مشاوره رایگان ۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴

محاسبه تعداد بلوک سیمانی ته باز در یک متر مربع

هر چند از ربات محاسبه تعداد بلوک سیمانی زیر می‌توانید؛ این تعداد را محاسبه نمایید اما به طور کلی باید بگوییم هر ۱۳ عدد این نوع از بلوک سیمانی یک متر دیوار چینی را ساپورت می نماید. با ذکر یک مثال مطلب فوق را بیشتر توضیح می دهیم فرض کنید میخواهید چاهی به ارتفاع ۲ متر و طول ۱۰ متر را دیوار چینی نمایید: برای محاسبه تعداد بلوک سیمانی ته باز باید او را در ۱۰ ضرب کرده و حاصل آن چه می شود عدد ۲۰ را در ۱۳ ضرب نمایید تعداد حاصل میشود ۲۶۰ عدد بلوک سیمانی دوسرباز به جهت دیوار چینی این چاه.

ربات محاسبه تعداد بلوک سیمانی
جهت محاسبه کلیک کنید
مشاوره رایگان ۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴

نحوه بارگیری و ارسال بلوک دو سرباز برای چاه

با توجه به وزن نسبتاً سنگین بلوک ته باز که تقریباً ۱۰ کیلوگرم می باشد؛ هر خاور می‌تواند از این نوع از بلوک سنگین ۲۰ سانتی تعداد ۴۰۰ عدد حمل نماید؛ بارگیری آن در کارخانه بر عهده ما بوده و تخلیه بر عهده مشتریان عزیز میباشد. همچنین می توانید از جدول زیر لیست کرایه خاور ها را در تهران و کرج مشاهده نمایید.

هر نیسان نیز ۲۰۰ عدد بلوک سیمانی سنگین ۲۰ سانتی دو سرباز را جابجا می نماید و معمولاً برای تهران و کرج با خاور و یا نیسان ارسال می‌شود و برای شهرستان ها با کامیون تک یا تریلی مقرون به صرفه تر می باشد . ارسال ها معمولاً در کمتر از ۱۲ ساعت در تهران و کرج می باشد و برای شهرستان ها نیز تقریبا کمتر از یک روز به طول می انجامد.

 

کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید بلوک سیمانی سبک و سنگین

ردیف

 

مناطق 

محله های تهران

کرایه خاور 

1

 

۲۱ و ۲۲ و ۵ 

شهرک گلستان ؛ تهرانسر ؛ المپیک ؛ و…

۶۵۰هزار تومان

2

 

۱ و ۲ و ۵ ۳ و 

تجریش ؛ صادقیه ؛ پونک ؛ جنت آباد ؛ خ ولیعصر 

۷۵۰ هزار تومان

3

 

۱ و ۳ و ۴ 

پاسداران ؛ امام علی ؛ تهرانپارس ؛ هروی ؛ 

۸۰۰ هزار تومان

4

 

۴ و ۸ و ۱۳ و ۷ و ۱۴ 

تهرانپارس ؛ شهدا ؛ امام حسین ؛ حکیمیه ؛ نارمک

۸۵۰ هزار تومان

5

 

۱۵ و ۱۹ و ۲۰ و ۱۶ 

نازی آباد ؛ یاخچی آباد ؛ شوش ؛ م خراسان ؛ شهرری 

۸۰۰ هزار تومان 

6

 

۱۷ و ۱۸ و ۹ 

خلیج فارس ؛ بلوار معلم ؛ یافت آباد

۷۰۰ هزار تومان

7

 

۱۰ ؛ ۱۱ ؛ ۹ ؛ ۶

م انقلاب ؛ آزادی ؛ فردوسی ؛ خ امیرآباد 

۷۵۰ هزار تومان

8

 

کرج 

کل مناطق 

۷۵۰ هزار تومان

مشاوره رایگان ۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴

قیمت بلوک سیمانی برای چاه فاضلاب

  قیمت هر عدد بلوک سیمانی ۲۰ سنگین ته باز در مجتمع تولیدی شهرکول در تابستان ۱۴۰۲ تقریباً ۵ هزار و ۲۰۰ تومان میباشد؛ با توجه به تغییر قیمت ماسه و سیمان و دستمزد کارگران این قیمت متغیر میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید انواع بلوک سیمانی سنگین و سبک و دریافت لیست قیمت می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

دریافت قیمت و مشاوره